Zprávy
Výtěžek betlémské sbírky po třech letech míří k Vojtíkovi a přispívá na jeho kompenzační pomůcku do školy

Pod záštitou střelického Junáka a aktivní účastí jeho současných i bývalých členů nacvičila paní Jana Vidláková s kolektivem divadelní představení pod názvem „Živý betlém“ a to již poosmé. Představení se uskutečnilo tradičně na Boží hod vánoční ve farním kostele Nejsvětější Trojice ve Střelicích u Brna. Kostel byl do posledního místa zaplněn nadšenými diváky. Přítomen byl i PhDr. Mgr. Vladimír Teťhal – administrátor střelické farnosti. Přes padesát účinkujících herců, zpěváků a hudebníků vytvořilo v hodinovém představení nádhernou vánoční atmosféru odměněnou diváky dlouhotrvajícím potleskem.

Tradiční dobročinná sbírka konaná u příležitosti živého Betléma ve Střelicích podpoří prostřednictvím spolku Vojtěška střeleckého občánka Vojtu Schwarze s těžkým kombinovaným postižením, a to formou příspěvku na kompenzační pomůcku Baffin 3v1 (vertikalizační stojanm rehabilitační židle a lehátko).

Výtěžek sbírky (12.109,- Kč) byl velkým překvapením nejen pro organizátory, ale i Vojtíka s maminkou.

Za spolek Vojtěška velmi děkuji paní Janě Vidlákové za to, že kromě nastudování krásného a působivého představení biblického příběhu znovu myslela i na potřebné. Děkuji také za opakovanou důvěru ve spolek Vojtěška.

Živý Betlém ve fotografiích je možné shlédnout zde.

S přáním všeho dobrého nejen v roce 2017
Jana Schwarzová

JS

Zanechat komentář

Jméno*
Email*
Website