Zprávy
Dlouhodobá podpora z Velké Bíteše hřeje u srdce

Vojtíkova teta a majitelka útulného obchůdku s čajem, kávou a zdravou výživou  na Masarykově náměstí ve Velké Bíteši, paní Miluše Jochová, opakovaně zaštítila dobrovolnou sbírku pro Vojtu a jeho speciální potřeby. O její benefiční aktivitě již její zákazníci vědí a často myslí nejen na svůj nákup, ale také na příspěvek pro Vojtíka. Díky štědrosti a lidskosti nejen vracejících se klientů, ale i vstřícného personálu se za více než dva roky v kasičce tohoto obchůdku sešlo 18.701,- Kč,  které slavnostně převzal Vojtík s maminkou 2.1.2020.

Spolek Vojtěška si velmi cení této aktivity majitelky obchůdku, paní Miluše Jochové, i jejího úmyslu v této milé akci pokračovat a velmi děkuje všem dárcům za jejich příspěvky. 12letý Vojta, chlapec s těžkým kombinovaným postižením, a jeho rodina nyní nejvíce potřebují bezbarierově upravit Vojtův domov, tak aby byly odstraněny zbytečné výškové rozdíly, všechny části domu byly „sjízdné“, Vojtík, který tráví hodně času na zemi, měl ten správný tepelný komfort a v neposlední řadě, aby se jeho spánek přesunul do klidnější části domu. A tak s laskavým souhlasem paní Milušky použijeme tento dar právě jako příspěvek na tuto rekonstrukci.

I když to nejcennější, co Vojtíkovi chybí, za Vaše dary pořídit bohužel nemůžeme, jsme moc rádi, že si můžeme dovolit mnohé pro zvýšení kvality Vojtíkova života. Ze srdce děkujeme za dlouhodobou podporu, které si velmi vážíme.

Jana a Vojta Schwarzovi

JS