Vojta bude znovu cvičit i díky podpoře z Velké Bíteše

Vojta bude znovu cvičit i díky podpoře z Velké Bíteše

Vojtíkova teta a majitelka útulného obchůdku s čajem, kávou a zdravou výživou na Masarykově náměstí ve Velké Bíteši, paní Miluše Jochová, opakovaně zaštítila dobrovolnou sbírku pro Vojtu a jeho rehabilitaci. O její benefiční aktivitě již její zákazníci vědí a často myslí nejen na svůj nákup, ale také na příspěvek pro Vojtu. Díky štědrosti a lidskosti nejen vracejících se klientů, ale i vstřícného personálu se za více než rok a půl v kasičce tohoto obchůdku sešlo 12.383,- Kč, které slavnostně převzal Vojtík s maminkou 28.1.2018.

Spolek Vojtěška si velmi cení této aktivity majitelky obchůdku, paní Miluše Jochové, i jejího úmyslu v této milé akci pokračovat a velmi děkuje všem dárcům za jejich příspěvky. 10letý Vojta, chlapec s těžkým kombinovaným postižením, tak bude moci již pošesté absolvovat neurorehabilitační program REHA BASIC v sanatoriích Klimkovice, a již za pár týdnů. Cena měsíčního doplňkového unikátního neurorehabilitačního programu k již státem hrazené lázeňské péči již překročila šedesát pět tisíc korun a nebyla by zdaleka ve finančních možnostech Vojtíkových nejbližších.

Vojta bude znovu cvičit i díky podpoře z Velké Bíteše

Vojta bude znovu cvičit i díky podpoře z Velké Bíteše

I když to nejcennější, co Vojtíkovi chybí, za Vaše dary pořídit bohužel nemůžeme, jsme moc rádi, že si můžeme dovolit mnohé pro zvýšení kvality Vojtíkova života. Vojta nebude studovat školy ani podávat sportovní výkony, ale každé zlepšení jeho tělesného i duševního stavu, každý úsměv na jeho tváři i vědomí, že se mu podařila nějaká nová dovednost, má v našem životě hodnotu té nejcennější medaile. Děkujeme, že nám pomáháte tyto okamžiky zažívat. Váš dar pro nás neznamená jen konkrétní finanční částku pro konkrétní účel, ale také lidské ocenění naší snahy a velkou motivaci do dalších dnů. Za obojí za sebe i svého syna srdečně děkuji.

Jana Schwarzová

 

Comments are closed.